Venezuela’da hayvanat bahçesinde üç beyaz aslan yavrusu doğdu

Hasan

Global Mod
Mod
02 Aralık 2023, 13.45

Maracay’daki Las Delicias parkında mutlu ve nadir olay: Minikler iki erkek ve bir kadın

Venezuela hayvanat bahçesinde üç beyaz aslan yavrusunun doğumu kutlanıyor - fotoğraf 1

Tgcom24

Güney Afrika beyaz aslanı Timbavati bölgesine özgüdür ve gücün ve güzelliğin sembolü olarak kabul edilir. Maracay Hayvanat Bahçesi personeli ve uluslararası işbirliği, Güney Afrika beyaz aslanlarının nüfusunu artırma hedefini belirledi.

Hayvanat bahçesindeki kameralardan 3 yeni doğan bebeğin günleri takip edilebiliyor.

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

Sel ve Orogel etkilenen çiftçilere yardım ediyor

Orojel

Şirket, Romagna’daki selden etkilenen çiftçileri desteklemek için 2 milyon avro ayırdı ve aynı zamanda kültürel mirasın korunmasına yönelik teknolojilerini de kullanıma sundu. Ve 2022-2024 arasındaki üç yıllık dönemde sürdürülebilirliğe 100 milyon Euro yatırım yaptı

Daha fazlasını bul

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

Orojel

Şirket, Romagna’daki selden etkilenen çiftçileri desteklemek için 2 milyon avro ayırdı ve aynı zamanda kültürel mirasın korunmasına yönelik teknolojilerini de kullanıma sundu. Ve 2022-2024 arasındaki üç yıllık dönemde sürdürülebilirliğe 100 milyon Euro yatırım yaptı

Daha fazlasını bul

İlgili