Lodi, üniversitedeki köpekler

Hasan

Global Mod
Mod
Köpeği ofiste tutmanın kuralları

Fakülteye köpeğini getirmek isteyenlerin, evcil hayvan kütüğüne kaydının yanı sıra, üçüncü şahıslara karşı zarar sigortası yaptırması, sağlık raporu alması ve doğru bir yönetim ve eğitim için bir eğitim kursuna katılması gerekmektedir. kendi köpeğine ait, köpek sahipleri için Bakanlar Kurulu Kararı ile tesis edilen “ruhsat”tır.

Yönetmelik ayrıca sağlık ve yönetim gerekliliklerini de belirler: aslında köpek, bulaşıcı hastalıklardan ari olmasının yanı sıra temiz olmalı, tehlikeli olmamalı, insanlara ve diğer hayvanlara karşı saldırganlık göstermemeli ve hayvanı hiçbir şekilde rahatsız etmemelidir. çalışan etkinliği.

Ofislerin kapısında köpeğin bulunduğuna dair işaret verilmesi, ofisten çıkarılması ve işyerinde köpeğin bulunması durumunda, sahibinin kapıyı kilitlemesi ve ofise giriş yasağını bildirmesi gerekmektedir.

Veterinerlik ve Hayvan Bilimleri Departmanı müdürü Mauro Di Giancamillo, “Köpeklerinizi işe götürme olasılığına karşı artan bir hassasiyet var – ve İtalya’da kendimizi bu konuda organize ediyoruz. Özellikle, Tam olarak Devlet bünyesinde hayvanlarla ilgili çalışmalar yapan Daire Başkanlığı bünyesinde yürütülen bu girişimin eğitim ve öğretim açısından yapıcı, doğru bir arada yaşama, eğitim, yenilikçilik, kurallara saygı, esenlik ve refah örneği teşkil etmesi düşüncesiyle. insanların ve hayvanların duyarlılığı”.