Milan, yaşlı kadın mirasının %90'ını belediye köpek barınağına bırakıyor

Hasan

Global Mod
Mod
25 Mayıs 2024, 11:06

4 Kasım'da mirasçısı olmadan hayatını kaybeden kadın, via L'Aquila'daki barınağın 150 misafirine 300 bin euronun üzerinde bağışta bulundu. Meclis üyesi Grandi, “Bir nefes temiz hava” yorumunu yaptı

Milan, yaşlı kadın mal varlığının %90'ını belediyenin köpek barınağına bırakıyor - fotoğraf 2

Tgcom24

“Olağanüstü güzellikte bir jest,” yorumunu yaptı Meclis Üyesi Grandi. – Üstelik bu, güzel bir temiz hava nefesi, birçok projemiz var ve bunun gibi bir miras çok önemli.” “Daha fazla kaynağa sahip olmak – meclis üyesini ekledi – daha fazla ve aynı zamanda daha yüksek kalitede hizmet sunmamıza olanak tanıyor”.

Tesiste 150 köpeğe ev sahipliği yapıyor ve “çoğu tehlikeli olarak kabul edilen türlere ait, bu nedenle sahiplenilmesi pek mümkün olmayan hayvanlar. Birçoğu hayatlarını barınakta geçirecek”. Konsey kararında, “mirasın kabule gerek kalmadan satın alındığı” ve “yönetim, meblağı belediye köpek kulübesine tahsis ederek hanımın isteklerine tam olarak saygı göstermekte menfaate sahiptir” belirtiliyor.

Geçmişte Milanlı vatandaşların miraslarını köpek kulübesine bağışladığı olmuştu. Ancak son dava mahkemeye çıktı: Sığınma evine ve üç derneğe 900 bin euro tahsis eden, 2019'un sonunda ölen bir kadının hikayesiyle ilgili. Ancak birkaç ay sonra tek varisli ikinci bir çocuk ortaya çıkacak. Ve artık karar hakime kalacak.

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

8xmille, hiçbir maliyeti olmayan bir sevgi jesti

CEI

Aşırı yoksulluk içinde yaşayanları karşılayan ve destekleyen Salerno Yardım Merkezi'nden, her şeyini kaybedenlere her yıl 20 bin sıcak yemek sunan Reggino'daki San Ferdinando'nun kantinine kadar. Böylece her imza ihtiyaç sahiplerine somut yardıma dönüşüyor

Daha fazlasını bul

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

CEI

Aşırı yoksulluk içinde yaşayanları karşılayan ve destekleyen Salerno Yardım Merkezi'nden, her şeyini kaybedenlere her yıl 20 bin sıcak yemek sunan Reggino'daki San Ferdinando'nun kantinine kadar. Böylece her imza ihtiyaç sahiplerine somut yardıma dönüşüyor

Daha fazlasını bul

İlgili