Meg Stalter, Dolly Parton ve Sadık Chihuahua ile Seviniyor

Bakec

Member
Meg Stalter, kendisinin en büyük hayranı olmasıyla ünlüdür – siz değilseniz, o zaman kim? – ama o bile son başarısından biraz korkmuş durumda.

Canlı komedi şovları dakikalar içinde tükeniyor. HBO Max’in “Hacks. ”

Şimdi ise 2021’in en kötüsünü dinlenmeye bırakıyor. 23 Aralık’ta Amazon’un yıllık özel “Yıllık Ayrıldı”nın ikinci baskısında, seksi bir kız makyajıyla “sıcak vaxx yazına” veda edecek. ”

Aşırı geveze Stalter, Yvonne Orji, Chelsea Peretti ve Dulcé Sloan’ın da aralarında bulunduğu bir dizi çizgi roman arkadaşıyla yıldızlaştı. Sonra Jane Fonda kendi segmentini çekmek için sete yürüdü.

“Kimse konuşamaz” dedi. “Hepimizin ağzının suyu akıyordu ve sanırım ilk başta konuşamadığımız için tuhaf olduğumuzu düşündü. ‘Her şey yolunda mı?’

Tek kelimeyle çok.

Ancak sekiz yıl boyunca komedide aidatlarını ödedikten sonra Stalter, pandemi sırasında yükselişini acı tatlı olarak görüyor.

“Her şey şimdi olmaya başlıyor ve diğer insanlar için bu kadar endişelenmek – çok fazla yıkım yaşadık – ve aynı zamanda durup ‘Şu anda hayalimi yaşadığım için ne kadar şanslıyım?’ gibi olmak gerçekten garip.” dedi. “Sanırım hayat bu. Korkunç ve zor olsa bile, sadece iyi tarafları kucaklamalısın. ”

Soho Theatre’da İngiltere’deki ilk stand-up performansını sergilediği Londra’dan gelen Stalter, Dolly Parton’ın kapsayıcılığından özel karaoke odalarının keyfine kadar kendi 2021’in İlk 10’unda doğaçlama bir riff yaptı. Bunlar konuşmadan düzenlenmiş alıntılardır.

1. Dolly Parton

Onu her yıl dinledim ama özellikle geçen yıl. O en iyi ünlü çünkü en azından bana göre herkesi desteklediğini düşünüyor. O bir Hristiyan’ın gerçek anlamıdır çünkü Tanrı’yı sever ve sonra insanları sever ve herkesi oldukları gibi kabul eder – bu yıl hepimizin öğrenmesi gereken şey bu, sadece birbirimizi sevmek ve birbirimize bakmak.

Kilisede büyüyen ve şimdi gitmeyen biriyim. Ben hâlâ Tanrı’ya inanan bu biseksüel insanım. Dolly, başkalarının hayatı hakkında herhangi bir yargıda bulunmaz, ancak yine de birlikte büyüdüğü bazı inançları korur.

2. “Özgür Britney” Hareketi

Arkadaşlarım ve ben onun adına çok mutluyuz. Herkes onun hayatı üzerinde kontrole sahip olmadığını her zaman biliyordu, bu yüzden onun şimdi kontrolü ele geçirdiğini görmek gerçekten güçlü ve heyecan vericiydi. Kutluyoruz – ve bugün onun doğum günü! Bahse girerim erkek arkadaşıyla bir teknede dans etmek gibi tuhaf bir yerdedir.

3. Çıkarmak

Daha fazla yemek yapmayı çok isterdim ama paket servis, Grubhub veya Postmates sipariş etmeye bağımlıyım. Londra’da yemek siparişi uygulamalarını çözemedim. Farklı bir gezegene taşınmak gibi.

4. Instagram Canlı

Pandemi başladığında bir sürü şey yaptım. Her gece farklı bir çılgın temalı yapardım. Ben de “Tamam, bu gece Paris’e gidiyoruz. ” Sonra dairemi Paris’e benzeyen bulabildiğim şeylerle dekore ederdim. Diğer insanlarla bağlantı kurmamın bir yoluydu. New York’ta yalnızdım, gerçekten korkmuştum ve beni aklı başında tutan tek şeyin geceleri bunu yapmak olduğunu hissettim.

5. Yüksek Belli Kot

İyi bir çift yüksek belli kot pantolon giymek konusunda gerçekten klasik bir şey var. Gündüzleri düz bir gömlek ve kot pantolonu, sonra da geceleri bu güzel elbiseyi bir gösteri için giymeyi seviyorum. Bu bana gerçekten çekici geliyor. Bence ikisi de karantina sırasında sahip olmadığımız bir yapı çünkü eşofman giyiyorduk.

6. Aile ile Zaman

Ailem benim için gerçekten her şey. Birlikte karantinaya aldığımız zamanlardaki kadar aynı evde ne zaman bu kadar zaman geçirebilirdik? Yine aynı evde gülmek gerçekten hayat kurtarıcıydı.

7. “Ofis”

Rahatlatıcı programlarımdan biridir. Bu sene çok izledim. Hala tutuyor. Akşam yemeği partisi bölümü benim favorim. Patron, insanları evine yemeğe davet ediyor ve kız arkadaşına karşı çok pasif-agresif davranıyor. İnsanlar ya televizyonun en komik bölümü olduğunu düşünüyorlar ya da “Ben izleyemiyorum bile. ” Bu benim mizah anlayışım.

8. Restoranlarda Tekrar Yemek

Karantinada gerçekten özlediğim bir şey, tüm arkadaşlarınızla bir masada olmak ve herkesin gülmesi ve nedenini ve herkesin birbiri hakkında konuştuğunu bile hatırlamıyorsunuz hissiydi. Bunu yavaş yavaş tekrar yaşıyor olmamız heyecan verici. Her hangout değerli ve heyecan verici hissediyor.

9. Özel Karaoke Odaları

Dün gece birkaç arkadaşımla özel bir karaoke odası yaptım ve en iyi zamanımızı geçirdik. Güvenli hissettirdi. Sadece saatlerce şarkı söyledik. Şimdi eskisinden daha popüler olması mantıklı. Arkadaşım bir gezideydi ve solo karaoke odası yaptı. Bunu isteyip istemediğimi bilmiyorum. Üç arkadaş bile olsa seyircilerin önünde olmayı seviyorum.

10. karantina hayvanları

Artık herkesin evcil hayvanı olması gerektiğini düşünüyorum. hayat kurtarıcı olduğunu düşünüyorum. 15 yaşında bir Chihuahua’m var. O bir aile köpeğiydi ama karantina sırasında benimle yaşamaya geldi ve ben ona bağlıyım. Hayvanlar çok empatiktir ve ne zaman üzgün olduğunuzu anlayabilirler ve sizi gerçekten sakinleştirirler. Çok yaşlı olduğu için ölmesinden korkuyorum. Ablam başka bir hayvan almam için bana yalvarıyor ama köpeğim başka bir köpek almamı istemiyor gibi hissediyorum. Benimle yalnız kalmayı seviyor.