Imperia bölgesindeki “kurda dikkat edin”: sizi düşündürmeli

Hasan

Global Mod
Mod
“Gerçekten bilgilendirmek ve dikkat çekmek için yapılmış bir uyarıdır özellikle köpeğinizi gezdiriyorsanız veya bir çocuğu gezdiriyorsanız. Kimseyi korkutmak istemem kurt genelde insanlara saldırmaz, doğası gereği öyledir. çok temkinli ve hareket görürse ona yaklaşmıyor”, diye ısrar ediyor Orengo Tgcom24.

“Her gün yaban domuzlarının istila ettiği şehirlerden bahsettiğimizi hatırlıyor. Burada, denizden dokuz kilometre uzakta kurt görmek istisnai bir durum ve belki de öyle kalacak. Ancak Orman Dairesi ile bir toplantım var. bizi ve onları korumak için koruma protokolleri olup olmadığını ve uygulanıp uygulanamayacağını öğrenin”.

“Ben endişeliyim – belediye başkanının altını çiziyor, sözlerindeki acıyı açığa vuruyor – vahşi hayvanların şehre kadar gitmesinden endişeleniyorum. Muhtemelen yaşam alanlarında yiyecek ve su sıkıntısı var, alarm vermesi gereken şey bu”.

Ama bu kurtlar melez değillerse nereden geliyorlar? Badalucco belediye başkanı, “Fransa’da, Nice’in yukarısındaki Mercantour Milli Parkı’na yeniden getirilenler olabileceği fikrine kapıldım. Biliyorsunuz, kurt sınırları bilmez ve susamış ve açsa itebilir.” Denize kadar. Dolayısıyla vatandaşların olduğu kadar kendisinin de can güvenliği sorunu var” dedi.