George Santos Saklanmayı Oynuyor

Bakec

Member
6 Şubat 2023

Saygıdeğer George Santos Ofisinden Açıklama

Hemen Yayın için

Temsilci George Santos (R-NY) bugün, Longworth House Ofis Binası’ndaki ofisi ile Kongre Binası arasındaki “medya tarafından düzenlenen suçlu yürüyüşlerine” artık katılmayacağını duyurdu.

Temsilci Santos, “Bu günlük gezinmelerin, Fitbit tarafından zorunlu kılınan adım gereksinimlerimi yerine getirmenin yanı sıra, seçmenlerime en iyi şekilde nasıl hizmet edeceğimi düşünmem için bir vesile olacağını ummuştum,” dedi. “Ne yazık ki, sol ağırlıklı medya, onları Bataan Ölüm Yürüyüşlerine çevirerek bunu imkansız hale getirdi.”

Bunun yerine Temsilci Santos, avukatlar ve müfettişlerle toplantılar (ve Meclis oylamaları) için gerekli olduğu durumlar dışında ofisinde tutulacak.

8 Şubat 2023

SON DAKİKA HABERİ: SANTOS SALDIRI İDDİASI

WASHINGTON — Temsilci George Santos Pazartesi günü, “New York’un muhteşem Üçüncü Bölgesi’ndeki seçmenlerimin ihtiyaçlarını karşılamak için Kongre Binası’na giderken bir muhabir bana bir iPhone ile saldırdığında” “ağır şekilde yaralandığını” iddia etti.

Santos, “saldırının ciddi travmaya neden olduğunu” ve “helikopterle götürülmeyi” gerektirdiğini söyledi.

Santos, her zaman ofisinde kalarak halkın gözünden daha fazla çekileceğini söyledi. Yardımcılar, Ev süitine bir kral yatak ve bir Xbox konsolu taşırken görülebilir.

10 Şubat 2023

‘TRAVMATİZE EDİLMİŞ’ TORAKS ALINTISINDAN,

SANTOS BAŞARISIZ OLACAĞINI SÖYLÜYOR

DEVAM EDEN SORULARI CEVAPLAMAK İÇİN

‘ÖNGÖRÜLEN GELECEK İÇİN’

WASHINGTON – Temsilci George Santos, son yaralanmalardan sonra daha fazla iyileşmesi gerektiğinden avukatlar ve müfettişlerle görüşmek için artık Temsilciler Meclisi ofisinden ayrılmayacağını söyledi.

Bay Santos, “Yorganın altına uzandığımda gerçeklere odaklanabiliyorum,” dedi.

11 Şubat 2023

Hemen Yayın için

Temsilci George Santos (RN.Y.), “bir liberal medya mensubunun acımasızca saldırısına uğradıktan sonra devam eden iyileşmesi” nedeniyle bu bahar Horace Mann Okulu’ndaki 15. sınıf toplantısına katılamayacağını duyurdu.

Santos, “neşeli etkinliğe katılamamaktan ve sınıf arkadaşlarımla anıları paylaşamamaktan” “derin pişmanlık duyduğunu” ifade etti.

Ayrıca, “Horace Mann’da geçirdiğim zaman kelimenin tam anlamıyla inanılmazdı” dedi ve “Horace Mann’ın ‘İnsanlık için bir şey yapana kadar ölmekten utanılmalıdır’ uyarısına uymaya devam ettiğini” ekledi.

14 Şubat 2023

VOLEYBOLDAN ACI ALINTI

DİZ AMELİYATLARI, SANTOS ATLAYACAK

BARUCH BEARCATS PLAYOFF

MONTCLAIR DEVLETİNE KARŞI

17 Şubat 2023

LOCH NESS CANAVARI VE YETİ TEMALI JESTLER

CAPITOL HILL’İN ‘GEORGE NEREDE?’

Hâlâ Güçte Olan Temsilci Görünmüyor

Komite Koltuklarının Boşalmasından Beri Kamuoyunda

18 Şubat 2023

KONUŞMACI MCCARTHY SANTOS YOLCULUK TARAFINDAN “ENDİŞESİZ”:

‘Gerekirse ONA NASIL ULAŞACAĞIMIZI BİLİYORUZ’

20 Şubat 2023

ANKET: NY Üçüncü Bölge Seçmenlerinin Çoğunluğu

Santos’un Ortadan Kaybolmasını ‘Kesinlikle Onaylıyorum’;

‘Hararetli Umut’ İfade Ediyor, LI’de Değil, DC’de Kalıyor

21 Şubat 2023

Hemen Yayın için

Temsilci George Santos (RN.Y.) bugün, “Demokratların egemen olduğu medyada yer alan alıntısız AWOL haberlerinin aksine, New York’un harika ihtiyaçlarını karşılamak için 7/24 tamamen meşgul oldum. Üçüncü Kongre Bölgesi.”

Bay Santos, “Etkili liderliğin yeni bir modelini sunuyorum – daha azı daha fazladır. Beni ne kadar az görürsen, herkes o kadar mutlu olur.”

Bir gün “ofisimden ayrılıp anketçilerin haksız yere beni hor gördüklerini iddia ettikleri yüzde 77’si de dahil olmak üzere NY3’ün muhteşem insanlarını ziyaret edebilme” konusundaki “içten arzusunu” ifade etti.

23 Şubat 2023

Santos Devam Edeceğini Söyledi

Ofisten Çalışmak İçin ‘Beraat Bekliyor’

House Ethics Committee, FEC, SEC,

FBI, IRS, CIA, Başkent Polisi, Posta Servisi

Ve ABD Balık ve Yaban Hayatı Servisi

24 Şubat 2023

C-SPAN Kameraları Olarak Capitol Hill’de Kargaşa

Kadın Kıyafetleri Döküm Yea Santos göster

Temsilci Omar’ın Komite Koltuklarından Çıkarılması İçin Oylama

25 Şubat 2023

Meclis Başkanı McCarthy, Santos’un ‘Moda Seçimi’ni Savunuyor

Temsilcinin “Yalnızca Düşük Profili Korumaya Çalıştığını” Söyledi

26 Şubat 2023

Santos, ‘Yeni Bir Görünmezlik Pelerini’ Aldığını Söyledi;

Zor durumdaki Temsilci, “Gittiğimde Beni Özleyeceksin,” Diyor

Christopher Buckley’nin kitapları arasında “Rusya’yı Yeniden Büyük Yap”, “Sigara İçtiğiniz İçin Teşekkürler” ve son romanı “Ayak Parmaklarımı Kimse Gördü mü?”

The Times yayınlamaya kararlı çeşitli harfler editöre. Bu veya makalelerimizden herhangi biri hakkında ne düşündüğünüzü duymak isteriz. İşte bazıları ipuçları . Ve işte e-postamız: [email protected] .

The New York Times Görüş bölümünü takip edin
Facebook , Twitter (@NYTopinion) Ve instagram .