Colton Underwood Çıkıyor ve Temiz Geliyor

Bakec

Member
WEST HOLLYWOOD, Calif. — Colton Underwood ile 10 saniye geçirin ve “The Bachelor” un neden bir sayı kaçtığını düşündüğünü anlıyorsunuz. Yan komşusu bir gülümsemesi ve berbat bir tavrı var. O kaslı. Yürüyüş yapar.

Ancak Nisan ayında, ABC’nin agresif heteroseksüel hit flört serisi “The Bachelor”da iki yıl önce kalpleri pır pır ettiren eski NFL defans oyuncusu “Good Morning America”ya verdiği duygusal bir röportajda, devamsızlık- geri sözler “Ben eşcinselim. ”

29 yaşındaki Underwood çelişkilerle boğuşuyor. Katolik bir sunak çocuğu olarak öğrendiği Tanrı versiyonuna inanmayı reddeden bir Hıristiyan. Futbolu seviyor ama soyunma odası, gerçek benliğini ortaya çıkarmaktan en çok korktuğu yer.

Şimdi Kohl’s ve Rodeo Drive’da alışveriş yapıyor. Bir erkek arkadaşı var ve ayrıca kadınlara ilgi duyuyor ama biseksüel değil. Onun Grindr kabileleri muhtemelen Temiz Kesilmiş ve Sağlam olurdu.

Bu kadar çok kimlik çakışması — Underwood’u Netflix’te 3 Aralık’ta yayınlanacak altı bölümlük yeni bir belgesel dizisi “Coming Out Colton”la realite televizyonuna geri getiren şey bu. America” görünümü, Underwood’un cinsel yönelimini şüphesiz aile üyelerine, arkadaşlarına ve diğerlerine ifşa ettiği ve gey konusunda hızlandırılmış bir kurs aldığı içten ama özenle paketlenmiş bir günlük.

Underwood, gösterinin insanların dışarı çıkmanın nasıl bir hediye olabileceğini görmelerine yardımcı olmasını umuyor. Ama aynı zamanda, “Eşcinselliği gömmek” için başarısız bir girişimde “The Bachelor” a devam etmek için değişiklik yapmak istediğini söyledi. ” Ve eski kız arkadaşı tarafından kendisine karşı çıkarılan bir yasaklama emri ve yapmaması gereken bir şeyi paraya çevirdiği eleştirisi de dahil olmak üzere, sırayla ortaya çıkan sorunları ele almak için.

Olimpiyat kayakçısı Gus Kenworthy, solda, Underwood’a eşcinsel eşitliği hareketinin tarihi bir merkez üssü olan Stonewall Inn’e bir gezi de dahil olmak üzere ortaya çıkma deneyiminde yön bulmasında yardımcı oldu. Kredi. . . Netflix

Santa Monica Bulvarı’nda seçtiği bir lokanta olan Hugo’s’ta kahvaltıda “Hayatımı herkesin önünde dürüstçe yaşadım ve tüm hayatım boyunca ait olduğum bir topluluktan kaçtım” dedi. “Anlamayan bir sürü insan olacağını biliyordum. Belki bu altı bölümün sonunda insanlar hala anlamıyor. Ama en azından yanlışları geri almaya çalıştım. ”

Underwood, 2015’te eşcinsel olduğu ortaya çıkan kayakçı ve Olympian olan arkadaşı Gus Kenworthy’den dizi için yardım alıyor. Underwood ile karşılaştırıldığında Kenworthy, eşcinsel bir bilgedir: Underwood’a cisgender’in ne anlama geldiğini öğretir (“cis, cinsiyetinizin sizin cinsiyetiniz olduğu anlamına gelir. doğumda size atanan cinsiyetle özdeşleşmek,” diye açıklıyor bir sahnede) ve Underwood ile Stonewall Inn’de bir tarih dersi için oturuyor.

Dizinin baş yapımcılarından Underwood, ayrıcalığı ve platformu olduğunu biliyor, bu yüzden transseksüel Latina papazı Nicole Garcia da dahil olmak üzere beyaz eşcinsel cisgender olmayan insanlardan tavsiye aradığını söyledi. Bir e-postada Garcia, Underwood’un özellikle genç sporcuların “erkek, atletik, eşcinsel ve başarılı, sevilen ve saygı duyulan olabileceklerini bilmelerini sağlamak için bir rol modeli olabileceğini” söyledi. ”

Bu realite TV olduğundan, Underwood kamera karşısına geçtiği insanları hazırlamadı – gördüğümüz şeyin, onun eşcinsel olduğu haberine gerçek tepkileri olduğunu söyledi. Başlangıçta, bu, şovda ilk çıktığı kişi olan annesi Donna Burkard ile iyi oturmadı. (Underwood’un ebeveynleri boşanmış ama iyi durumdalar.)

Burkard, oğlunun ifşasının sürpriz olduğunu ve kameradan rahatsız olduğunu ancak istifa ettiğini söyledi. Sonra anne ayısı ortaya çıktı.

“Gösterdiğime inandığım sevgi ve desteği göstererek, tek bir aileye ve umarım birden fazla aileye yardım edip edemeyeceğimize karar verdik, saklanan diğer gey erkek ve kadınlar, ebeveynlerinin açık yüreklilikle karşılık vereceğine dair bir umut ışığı görebilirdi. silah,” dedi bir telefon görüşmesinde.

Underwood’un şovdaki en büyük koruyucusu, oğlunu sevdiğini söyleyen babası Scott Underwood – “güçlü bir insan”, ulusal televizyonda çıkması için onu çağırdı. Ama onlar balık tutarken haberi almak zorunda mıydı?

Telefonla, “Buna üzüldüğümü söylemiyorum ama daha farklı yapılmasını tercih ederdim” dedi. Ama oğlu “bir şovmen, kabul edelim” diye devam etti. “Kariyeri için yapmayı seçtiği şey bu. ”

“Şöhret için mi diyeceğim?” oğlunun dizide oynama kararına atıfta bulunarak ekledi. “Numara. Televizyona para için mi çıktı? Elbette. Ama gerçekte kim eğlence hayatından yararlanıp her şeyi para için ortaya koymaz ki?”

Underwood, çıkış sürecine kameralar ekleyerek dramayı yakaladığını ama aynı zamanda onu sorumlu tuttuğunu söyledi. Kredi. . . The New York Times için Ryan James Caruthers

Underwood’un diziyle ilgili son Instagram gönderisine göz atın ve birçok insanın “Lisans” sonrası tartışmalarının onu bir Netflix anlaşmasından diskalifiye etmesi gerektiğini düşündüğü açık. (Birçok kişi aynı fikirde değil.)

Kasım ayı sonu itibarıyla 35.000’den fazla imzaya sahip bir çevrimiçi dilekçe, Netflix’ten Underwood’un eski kız arkadaşı Cassie Randolph’un Eylül 2020’de kendisine karşı açtığı bir yasaklama emrinde belirttiği takip ve taciz iddiaları nedeniyle diziyi iptal etmesini istiyor. Randolph, Underwood’un kadınıydı. “The Bachelor”da evlenmeyi seçtiler, ancak sezonları, birçoğunun yaptığı gibi, nişanlarıyla sonuçlanmadı.

Kasım 2020’de Randolph siparişi düşürdü ve ikisi, pek çok şeyin alenen söylenmesini önleyen özel bir anlaşmaya vardı. Underwood davranışı için özür diledi.

Underwood, “Ona söylediğim şeyleri söyleyebilecek veya yaptığım şeyleri yapabilecek bir konumda olmak her şeyden daha üzücü” dedi. Randolph, yorum taleplerine cevap vermedi.

“Coming Out Colton”ın baş yapımcısı Jeff Jenkins, bir yetenek ajanının aslında gösteriyi kendisine Underwood ve Randolph çifti hakkında bir realite dizisi olarak sunduğunu söyledi. Jenkins, ilişkileri sona erdiğinde gösterinin yönünün değiştiğini söyledi. Underwood, dışarı çıkmayı düşündüğünü açıklamak için onunla bir araya geldi.

Caitlyn Jenner’ın trans bir kadın olarak hayatını konu alan ve “Coming Out Colton”ın L.G. B. T. Q. realite şovu DNA’sını paylaştığı “I Am Cait”in baş yapımcısı Jenkins, “Hikayesini paylaşmasının olumlu yanlarını gördük” dedi.

Underwood’un amacı sorulduğunda Jenkins, “Zaten bir üne sahip ve sıra dışı konuşmayalım – ama bu belgesel onu zengin etmeyecek. ”

Netflix’in senaryosuz diziler direktörü Damla Doğan, bir e-postada yayın hizmetinin yapımcılara Underwood’un “sorumluluk almayı da içeren karmaşık hikayesini” ele almasına güvendiğini yazdı. Dizinin Netflix’in queer programlama stratejisine nasıl uyduğu sorulduğunda, özellikle Dave Chappelle’in en son komedi özel filmi “The Closer”daki transfobi suçlamalarının ardından Doğan, “Colton’a tüm LGBTQ temsillerinin ağırlığını koyması haksızlık olur. omuzlarında. ”

Underwood’un baş ödül olduğu “The Bachelor”ın 23. Sezonundan bir sahne. Düştüğünden beri kendisine karşı yasaklama emriyle sona eren bir ilişki olan Cassie Randolph ile eşleşti. Kredi. . . Rick Rowell/Disney, Getty Images aracılığıyla

Doğan bir e-postada, “Bir kişinin deneyimi, televizyondaki queer hikayelerinin boşluğunu doldurmaz” diye yazdı. “Daha fazla yaşam ve sevgi türünü öne çıkarmak için endüstri olarak daha iyisini yapmalıyız. ”

Bir de zamanlama var. Dizi, Underwood’un cinselliğini televizyonda açıklamasından beş ay önce, yani 6 Kasım 2020’de başlıyor, bu da profesyonel ekibine ailesinden önce çıkması anlamına geliyor. Bazıları için bu, cilasız bir duygusal hesaplaşmadan çok para kazandıran bir kariyer hamlesi gibi görünüyor.

The Advocate’in genel yayın yönetmeni John Casey, bir görüş sütununda Underwood’un “açılma sürecimizi, özellikle de kendimiz olmak için büyük bir tehlikeyi göze almış olanlarımız için alay ederek kadınları ve L.G.B.T.Q.+ topluluğunu başarısızlığa uğrattığını” yazdı. ”

Casey’e ulaşma girişimleri başarısız oldu. Gösterinin kredilerinde teşekkür edilen L. G. B. T. savunuculuk örgütü GLAAD, yorum yapmaktan kaçındı.

Underwood, Variety’ye de söylediği gibi, geçen yıl eşcinsel bir müşteri olarak bilinen bir kaplıcada çıplak fotoğraflarına sahip olduğunu iddia eden birinden isimsiz bir e-posta aldığı için elinin zorlandığını söyledi. Orada olduğunu itiraf ediyor, ancak fotoğraflar asla ortaya çıkmadı. İlk karşılaştığı kişi reklamcısıydı.

Underwood, sıranın ailesinin olması gerektiğini biliyordu. Etrafta kameralara sahip olmak, dramayı kaydettiğini ama aynı zamanda onu sorumlu tuttuğunu söyledi. Şunu düşünerek teselli bulduğunu söyledi: “Bugün babanın yanına çıkmak üzeresin ve kaçamazsın. (Hayatındaki insanlara kamera dışında da çıktı. )

Underwood’un sohbetimizde sadece birkaç aylık erkek arkadaşı olan siyasi stratejist Jordan C. Brown hakkında endişeli göründüğü zamandı. Underwood, Brown’a “çok mutlu ve çok aşık” olduğundan ve iki adamın ailelerinin tanıştığından başka bir şey söylemedi.

“Bunu söylemenin en kolay yolu, eve bir kız getirmem gibiydi,” dedi Underwood, yüzü kızardı ve bu eşcinsel olayında gerçekten yeni olan biri gibi konuştu. “Sanki kimse gözünü kırpmadı. ”

Underwood sırada ne olduğundan emin değil – belki başka bir eşcinsel TV projesi. Önceliği, hiç iyi olmadığı bir şeyi yapmak olduğunu söyledi. “Önce kendime bakmam lazım” dedi.

Bu da sosyal medya, Hristiyanlar, eşcinsel erkekler, Bachelor Nation, diğer herkesin beklemesi gerektiği anlamına geliyor.

“Beni mutlu etmiyorsa ve beni tatmin etmiyorsa, onunla hiçbir şey yapmak istemiyorum” dedi.