Benim Düsturum ne demek ?

Erdemitlee

Global Mod
Mod
Benim Dusturum, kisinin yasam tarz, davranslar ve ilkeleri hakknda dusuncelerini ozetleyen kavramsal bir yaklasmdr. Kisinin kendisi icin uygun gordugu bir dustur olusturmas, onun yasamndaki muhtemel etkilerini ve sonuclarn onceden tahmin etmesini kolaylastrr. Kisinin kendisi icin uygun olan dusturun olusturulmas, ayn zamanda onun kararlarn vermeyi kolaylastrmasn saglar.

Benim Dusturum, kisinin oznel olarak olusturdugu bir yonetim sistemidir. Kisinin kendisi icin uygun olan dusunceleri, davranslar ve ilkeleri belirlemesi ile dusturun olusturulmas arasndaki iliski, onun kendisine guveninin arttrlmasnda ve arzulanan sonuclar elde etmesinde onemlidir. Dusturun olusturulmas, kisinin kendisi icin onemli olan konularda kararlarn vermesinde yardmc olur. Ayn zamanda, bu dustur kisinin kendisi icin uygun olan kararlar almasn ve kendini tutarl tutmasn saglar.

Benim Dusturum, kisinin yasamnda verimliligi artrmasn saglayacak ilke ve kurallardan olusan bir sistemdir. Dusturun olusturulmas, kisinin kendisi icin onemli olan hedefleri ve amaclar belirlemesini kolaylastrr. Dusturun olusturulmas, kisinin hedeflerine ulasmasnda yardmc olur ve onu dogru yonde ilerletir. Dusturun olusturulmas, kisinin hayatndaki basar surecini hzlandrmak icin onemli bir admdr. Dusturun olusturulmas, kisinin yasamnda daha cok zaman ve emek harcamadan daha cok sey elde edebilmesini saglar. Ayn zamanda, kisinin kendisi icin uygun olan hedeflere ulasmak icin kendisine guvenini arttrr ve kendini motivasyonlu tutar.