Banca Finnat'ın onursal başkanı Giampietro Nattino hayatını kaybetti

Erdemitlee

Global Mod
Mod
VE' Banca Finnat'ın onursal başkanı, Emek Şövalyesi ve başkentin en büyük bankacılarından biri olan Giampietro Nattino hayatını kaybetti. Enstitünün kendisi bunu “büyük bir acıyla” duyuruyor. “Büyük ve doldurulamaz bir boşluk bırakan” bir kayıp. CEO Arturo Nattino, yönetim kurulu, yasal denetim kurulu, yöneticiler ve bankanın ve Banca Finnat Euramerica grubunun tüm çalışanları “uzun kariyerinde onu her zaman farklı kılan olağanüstü insani ve profesyonel nitelikleri duyguyla anıyor” kariyer”.

Roma Üniversitesi Ekonomi ve Ticaret bölümünden mezun olan Nattino, İtalya Cumhuriyeti'nin Emek Şövalyesi ve Büyük Haçı Şövalyesiydi ve Euro Komitesi'nin (Hazine Bakanlığı Maliye Alt Komitesi) üyesiydi. Uzun kariyeri boyunca, Unione Immobiliare spa'nın başkanlığı, Uniorias Due spa'nın, Pirelli Cavi e Sistemi Telecom'un ve Sodali'nin de aralarında bulunduğu çok sayıda önemli görevde bulunmuştur.

Aynı zamanda Buitoni Perugina, Interfund Sa, Cattolica di Assicurazione, Pirelli & C. Real Estate, Generali Investimenti Alternativi Sgr spa, Banque Privée Fideuram Paris, Ina Asitalia, Banca Fideuram, Generali Sgr ve London Stock Exchange plc London'ın yönetim kurulu üyesiydi. . Diğer rollerinin yanı sıra, Roma Filarmoni Akademisi'nin meclis üyesi ve kar amacı gütmeyen Kalbiniz Vakfı'nın meclis üyesiydi.